Rola przyjemności

Dążenie do sukcesu i pieniędzy połącz z przyjemnością, z ogromną przy­jemnością, taką jak wówczas, kiedy rozpoczynając nową znajomość, wi­dzisz same słodkie chwile związane z byciem razem we dwoje. Ta wizja, wyobrażenie cudownych, ciepłych, intymnych, podniecających momen­tów, magicznych niezapomnianych chwil, namiętność pocałunków-czyż to cię nie inspiruje? Czy dla przeżycia nieba na ziemi nie jesteś gotów na wszystko? Oczywiście, że tak! No chyba, że nie wiesz, o czym piszę.

Gdybyś tylko potrafił wystarczająco kochać,

byłbyś najsilniejszym człowiekiem na świecie.

Emmet Fox

Zrób dokładnie to samo z sukcesem i pieniędzmi. Wyobraź sobie najbardziej podniecające chwile, które dzięki nim przeżyjesz, naj­większe przyjemności, których doświadczysz, największe dobro, któ­re podarujesz innym. Poczuj wielkie podniecenie w swoim ciele, w swoim umyśle i sercu, takie, którego doświadczałeś w relacjach ze swoim intymnym partnerem. Dysponujesz wciąż tą samą energią, która ma zdolność sublimowania się, czyli przekształcania w inny ro­dzaj. W tym wypadku z energii seksualnej w energię pieniądza. Po­siadając taką wiedza, trzeba ją wykorzystać.

Uciekaj przed bólem sytuacji, w której jesteś, i kieruj swoje spo­jrzenie w stronę prawdziwej przyjemności, radości, pasji i spełnienia. W ten sposób twój mózg będzie wykorzystywał wszystko, aby dopro­wadzić cię do celu. Czy jest to dla ciebie logiczne? Czy ma sens? Czy jest wystarczająco podniecające?

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.